صفحه اصلی > پلاسکوکار سایپا > معرفی واحدهای شرکت 

 

سالن تزریق

سالن تزریق با برخورداری از نیروهای متخصص و ماشین آلات بسیار پیشرفته ، محصول شرکت های سازنده معتبر اروپایی در تناژ های 2300و3200   بوده ،که  قابلیت تولید با کیفیت قطعات پلیمری خودرویی را دارند.ظرفیت سالانه  ماشین آلات تزریق   800 هزار ست مجموعه های سپر ، داشبورد ، رودری و  سایر قطعات می باشد.

 

سالن رنگ

خط رنگ رباتیک شرکت پلاسکو کار سایپا  با فن آوری شرکت DURR آلمان بوده  و از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا (BELL.BELL) برای پاشش رنگ الکترو استاتیک استفاده می شود، کیفیت بالا و مصرف بهینه رنگ از قابلیتهای آن بشمار می رود و قابلیت پاشش همزمان ده رنگ متالیک و چهار رنگ سالید را دارد.

 خط رنگ این شرکت قادر خواهد بود 450 هزار مجموعه سپر انواع خودرو   را  در سال  رنگ آمیزی کند.

سالن مونتاژ

به موازات تولید و رنگ آمیزی محصولات عملیات  کامل مونتاژ  نیز علاوه بر سایت کاسپین  به منظور سهولت در امر حمل و نقل در نزدیکترین محل به خودروسازان ( تهران و کاشان) انجام  میگیرد. ظرفیت مونتاژ مجموعه های داشبورد ، رودری  و سپر های رنگی و غیر رنگی یک میلیون ست در سال  می باشد.

آزمایشگاه

این واحد بابهره گیری از پرسنل متخصص  و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی امکان اجرای اکثر آزمایشات مورد نیاز در نزدیکی خطوط تولید را فراهم می سازد . آزمایشگاه پلاسکو کار سایپا  قابلیت انجام بیش از پنجاه مورد آزمون قطعات و مجموعه های پلیمری ، رنگی و فلزی  شامل: رنگ ، دوام عملکرد ، مواد ، مونتاژ  پذیری و سایر آزمون های مرتبط را دارا می باشد.

 مهندسی

ما با برخورداری از مهندسین مجرب وبا  استفاده از پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی  روز دنیا، قادر به ارائه طرحهای بهینه در جهت استفاده از توانامندی های  مجموعه ، ایجاد و توسعه محصولات و فرایند های تولیدی  جدید به جهت برآورده شدن نیاز بازار  ، مدیریت پروژها و ارائه مستندات و تغییرات مهندسی می باشیم. مراحل تکوین محصول و  تهیه مستندات مطابق الزامات خودروساز و استاندارد تا پیاده سازی کامل پروژه در خطوط تولید شرکت و نیز تعیین مواد اولیه پلیمری(پلاستیکهای پلیمری و رنگ خودروئی) برای قطعات و مجموعه های تولیدی شرکت و پروژه ها با همکاری شرکت های تامین کننده مواد اولیه معتبر داخلی و خارجی مطابق استاندارد های مربوط انجام داد که کلیه مراحل تکوین مواد و محصول پس از تصدیق و صحه گذاری و انجام آزمون های مرتبط در خطوط تولید استفاده می گردد.